Sabun Çeşitleri – Fason Sabun

Sabun Çeşitleri

toptan ve fason sabun çeşitleri

Kozmetik piyasasında ki sürekli değişen trendleri takip ederek en güncel ürünleri ürün portföyümüze ekliyoruz. Cilt bakım ve saç bakım için geleneksel olan sabun çeşitleri zaten uzun yıllardır sabun fabrikamızda üretilmeye devam etmektedir. Sayılı sabun üreticileri arasında yer alan firmamız farklı seçeneklerle size toptan ya da fason sabun üretimi ile hizmet vermektedir.

Geleneksel sabunlar Trend Sabunlar

Sabunları ambalaj ve sunumlarına göre: kutulu, süngerli ve kabak lifli olarak 3e ayırabiliriz. Bu ayırım özel taleplere göre çeşitlenebilir özel sabunlar geliştirebilir.
Sabunları içeriklerine göre ise neredeyse sınırsızdır. Doğal bazlı sabunların başlıcaları Eşek Sütü Sabunu, Keçi Sütü Sabunu, Türk Hamamı Sabunu, Argan Sabunu Kutulu, Sedir Sabunu, Lavanta Sabunu, Gül Sabunu, Aloe Vera Sabunu, Salyangoz Sabunu, Kolajen Sabunu, Ardıç Sabunu, Kükürt Sabunu, Sarımsak Sabunu, Limon Sabunu, Bıttım Sabunu, Nar Sabunu gibidir. Bunların dışında kalan sabunları ise elbette sabun üretim tesisimizde sizin için geliştirebiliriz.

El ve vücut sabunları, antibakteriyel sabunlar, organik sabunlar, bebek sabunları, cilt tipine özel sabunlar (örneğin, yağlı ciltler için sabunlar, kuru ciltler için sabunlar), doğal sabunlar (örneğin, zeytinyağı bazlı sabunlar), vegan sabunlar, aromaterapik sabunlar ve kokulu sabunlar gibi sabunları da üretebilmekteyiz.

Kalıp sabun, kare sabun ve ya baskılı sabun üretimleri olduğu gibi poşetli ve ya jelatinli sabunlarında üretimlerini tesisimizde yapabilmekteyiz. Tüm üretimlerimiz standartlara uygun şekilde yapılmaktadır.

Soğuk pres ya da sıcak pres yöntemleriyle de sabun üretimi yapabilmekteyiz.

Toptan Sabun
Toptan Sabun Devamını Oku
Fason Sabun Üretimi
Fason Sabun Üretimi Devamını Oku
Toptan Sabun ya da Fason Sabun
Toptan Sabun ya da Fason Sabun Devamını Oku

Fazon Kozmetik Sektöründe Son Trendler

Kabak Lifli Sabunlar

Kabak Lifli Sabunlar

Kabak lifli sabun, doğal cilt bakımı için harika bir seçenektir. Cildinize sağladığı çeşitli faydalarıyla...