Toptan Sabun mu Fason Sabun mu? – Fason Sabun

Toptan Sabun mu Fason Sabun mu?

toptan sabun mu fason sabun muKozmetik markanıza ya da satış kanalızda sabun satışına başlamak istiyorsunuz ama nasıl yapacağınızı bilmiyor musunuz? Müşteri portföyünüze ve iş akışınıza uygun olan modeli sizinle beraber seçebiliriz.

Eğer hali hazırda bir kozmetik markanız varsa fason sabun üretimi yaptırarak ürün çeşitliliğinize sabunları ekleyebilirsiniz. Kendi markanızla ve ürün gamınıza uygun bir şekilde geliştirilecek ürünlerle daha güçlü bir markaya sahip olabilirsiniz. Fason sabun üretimi konusunda tüm aşamalarda size yardımcı olacağız. Kozmetik sektörüne yeni giriş yapan ya da müşteri portföyüne sabun satışı yapabilecek potansiyeniliz varsa kendi markanıza sabun üretimi yaptırmak iyi bir seçenek olabilir. Daha önce fason kozmetik üretimi yaptırmamış olmasanızda tüm süreçleri beraber ilerletip kendi markanızla sabun üretimizde yanınızda olacağız. İçerik çalışması, kutu, etiket çalışması, kalıp seçimi gibi tüm aşamaları sizin adınıza biz yürütüyor size satışa hazır ve kendi markanızla sabunlarınızı teslim ediyoruz.

Yüksek ya da düşk adetli sabun ihtiyaçlarınızda da yanınızdayız. Sağlık Bakanlığı bildirimleri yapılmış, belgelendirmeleri yapılmış, testleri tamamlanmış, etiket ve logo çalışmaları bitmiş, müşterilerinize güvenle sunabileceğiniz satışa hazır sabunlarımızla ihtiyaçlarınızı karşılayabilirsiniz. Hızlıca satışa başlayabilir ya da müşterilerinizin sabun ihtiyacını hızlıca karşılabilirsiniz. Toptan sabun taleplerinizde alt limit 100 adettir. Sabun çeşidine ve talep ettiğiniz sabun adetine göre fiyatlar değişiklik göstermektedir. Fiyatlar için iletişime geçebilirsiniz. Stok durumuna bağlı olarak teslim tarihi değişebilir fakat teslim tarihlerimiz ihtiyaçlarınızı karşılayacak hızdadır. Yüksek adetli sabun ihtiyaçlarınız için sabun üretim tesisimizde sizin için özel üretimler yapılabilmektedir.

Sabun fabrikamız ve deneyimli ekibimiz, sizin fason sabun üretimi ya da toptan sabun satışı taleplerinizde sizin için sabun üretimi gerçekleştirecektir. Güven ve kaliteden ödün vermeden satışlarınıza değer katmak için iletişime geçebilirsiniz.

Toptan Sabun
Toptan Sabun Devamını Oku
Fason Sabun Üretimi
Fason Sabun Üretimi Devamını Oku
Toptan Sabun ya da Fason Sabun
Toptan Sabun ya da Fason Sabun Devamını Oku

Fazon Kozmetik Sektöründe Son Trendler

Kabak Lifli Sabunlar

Kabak Lifli Sabunlar

Kabak lifli sabun, doğal cilt bakımı için harika bir seçenektir. Cildinize sağladığı çeşitli faydalarıyla...